Súťaž

Podmienky súťaže

1. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (vyplnených vo formulári) poskytovateľovi súťaže, ktorý tieto údaje spracováva výhradne za účelom vyhodnotenia súťaže, bez úmyslu zavádzania, či poskytnutia údajov tretej strane.

2. Viacnásobné zasielanie odpovedí jedným súťažiacim je zakázané. V prípade zistení týchto skutočností je súťažiaci automaticky vylúčený zo žrebovania!

3. Do súťaže sa môžu zapojiť len občania s trvalým bydliskom v Slovenskej republike.

4. Uvádzanie telefónneho čísla a adresy je dobrovoľné. Nie je podmienkou zaradenia do súťaže. Údaje slúžia výhradne na zrýchlenie komunikácie s výhercom. Oba údaje budú po skončení aktuálnej súťaže z informačného systému vymazané.

5. Nekorektné a neúplne vyplnenie údajov, ako pohlavie, vek, mesto a odpoveď na súťažnú otázku môže spôsobiť vyradenie súťažiaceho zo žrebovania.

6. Mesto uvádzajte bez skratiek v plnom tvare aby ste sa vyhli chybnému spracovaniu údajov informačným systémom.

7. Vyžrebovaný súťažiaci s nesprávnou odpoveďou bude bez akýchkoľvek upozornení diskvalifikovaný. Žrebovanie sa bude opakovať nanovo.Štatistiky súťaže

Súťažiacich: 239
Žien: 219
Mužov: 20
Priemerný vek: 33


Štatistiky všetkých súťaži

Súťažiacich: 2886
Žien: 2402
Mužov: 483
Priemerný vek: 33© 2010 Besttime.sk. Všetky práva vyhradené. | Obchodné podmienky | Používanie cookies | Salóny
HORE